Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Acuvue Oasys for Presbyopia (6 шт.)

1 540 грн. 1 463 грн.
90% рекомендують
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? понеділок 30.1. Виберіть параметри
Додати до замовлення 352 грн.
Додати розчин:
Додати розчин:
Розчин ReNu MultiPlus 360 ml
352 грн.
НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
1 540 грн. 1 463 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 289 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Двотижневі контактні лінзи Acuvue Oasys for Presbyopia

Acuvue Oasys for Presbyopia - це двотижневі контактні лінзи останнього покоління від провідного виробника контактних лінз Johnson & Johnson. Acuvue Oasys for Presbyopia забезпечують чітке бачення на близькі та дальні дистанції, а також ідеальне проміжне бачення.

Лінзи для вимогливих умов

Acuvue Oasys спеціально виготовлені для найблільш вимогливих умов використання. Знаходитесь ви довго на вулиці, в сухому середовищі, чи страждаєте від сезонної алергії, Acuvue Oasys for Presbyopia забезпечить комфорт та зволоження, яке вам необхідне. Завдяки оновленому силікон-гідрогелевому матеріалу – Sanofilcon A – лінзи забезпечують виняткову киснепроникність (147 Dk/t).
Acuvue Oasys for Presbyopia містять унікальний зволожуючий агент, який запатентований компанією Johnson & Johnson та відомий як (Hydraclear Plus), він допомагає лінзам залишитися виключно вологими протягом усього дня.

Ідеально підходить для чутливих та перенапружених очей

Дані лінзи ідеально підходять для людей з чутливими очимаі для тих, хто веде насичену повсякденну діяльність, де їх очі почуваються некомфортно та перенапружено. Якщо лінзи носити щоденно і знімати щоночі, то лінзи призначені для заміни кожні 14 днів. Хоча, їх висока киснепроникність також дозволяє пролонговане носіння,в лінзах можна спати (використовувати не доіше, ніж 7 днів та 6 ночей). Будь ласка, зверніть увагу, що пролонговане носіння можливе тільки після дозволу від вашого лікаря, обов'язково проконсультуйтесь з лікарем перед пролонгованим носінням лінз.

Додаткові переваги

Acuvue Oasys for Presbyopia мають УФ-фільтр, який захищає очі від шкідливого сонячного випромінювання. Вони пропонують один з найвищих рівнів захисту від УФ-випромінювання на ринку контактних лінз. Лінзи також мають легке кольорове забарвлення для більшої зручності під час маніпуляцій з лінзами.

Характеристики - Acuvue Oasys for Presbyopia (6 шт.)

Виробник: Johnson and Johnson
BC: 8.40
Діаметр: 14.30
Кількість лінз в упаковці: 6 лінз
Термін придатності: 12 місяця і більше
Як часто міняти?: 14 днів
Киснепроникність: 147 Dk/t
Вміст води: 38%
Назва продукту: Acuvue Oasys for Presbyopia
Діоптрії: від -9.00 до +6.00
Адидація: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), Mid (+1,50 - +1,75)
Матеріал лінз: Senofilcon A
Чи можна спати в лінзах?: Так
УФ-фільтр: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

90%
129 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі (2)

Є запитання стосовно продукту?
Анатолій Крупина

Доброго дня. Хочу купити одну таку лінзочку Acuvue Oasys for Presbyopia для спроби... Чи можливо це?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

дякуємо за Вашого листа. На жаль, у нас не продаються дані лінзи поштучно. Можна замовити тільки упаковку з 6 лінзами.

-

Сколько можно носить? Сроки?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

якщо лінзи носити щоденно і знімати щоночі, то лінзи призначені для заміни кожні 14 днів. Хоча, їх висока киснепроникність також дозволяє пролонговане носіння, в лінзах можна спати (використовувати не довше, ніж 7 днів та 6 ночей). Будь ласка, зверніть увагу, що пролонговане носіння можливе тільки після дозволу від вашого лікаря, обов'язково проконсультуйтесь з лікарем перед пролонгованим носінням лінз.