Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Acuvue Oasys for Astigmatism (12 шт.)

2 090 грн. 1 986 грн.
98% рекомендують
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? вівторок 7.2. Виберіть параметри
Додати до замовлення 336 грн.
Додати розчин:
Додати розчин:
Розчин ReNu MultiPlus 360 ml
336 грн.

Інші упаковки:

НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
2 090 грн. 1 986 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 289 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Контактні лінзи Acuvue Oasys for Astigmatism

Нові торичні силікон-гідрогелеві контактні лінзи Acuvue Oasys for Astigmatism компанії Johnson and Johnson продовжують традиції Acuvue Advance for Astigmatism. Виробник дозволяє перехід на Oasys без необхідності відвідування фахівця по зору при збереженні всіх параметрів Acuvue Advance (діоптрії, кривизна, циліндр, вісь).

Більш комфортні, точні, гігієнічні Oasys

Acuvue Oasys for Astigmatism відрізняються високим коефіцієнтом пропускання кисню і чудовою стабілізацією на очах, завдяки технології Accelerated Stabilisation Design (ASD ). Ця технологія використовує моргання для збереження правильного положення лінзи і забезпечення корекції астигматизму. При кожному морганні повіки торкаються до підвищення на зовнішній стороні лінзи, і вона встановлюється в правильному положенні, в якому циліндр коригує нерівності поверхні рогівки. Лінзи виготовлені з матеріалу з таким же високим коефіцієнтом пропускання кисню і гідрофільністю, як і їх сферична версія Acuvue Oasys, - Senofilcon А, що містить 38 % води. Вони також виготовлені за допомогою зволожуючої технології HYDRACLEAR PLUS, містять УФ-фільтр, який поглинає більше 95% променів УФ-A і 99% променів УФ-B. Слід зауважити, що контактні лінзи, що поглинають ультрафіолетове випромінювання, не є повноцінною заміною сонцезахисних окулярів з УФ-фільтром, оскільки закривають не область склери, а лише передню частину ока.

Режим носіння Acuvue Oasys for Astigmatism

Контактні лінзи Acuvue Oasys for Astigmatism призначені для 14-денного циклу носіння з щоденним зняттям і наступною дезінфекцією в контейнері. Ще одна можливість - за домовленістю з фахівцем по зору тривале носіння протягом максимум семи днів і шести ночей. Зняті лінзи вже не можна використовувати повторно.

Характеристики - Acuvue Oasys for Astigmatism (12 шт.)

Виробник: Johnson and Johnson
Діаметр: 14.50
BC: 8.60
Кількість лінз в упаковці: 12 лінз
Термін придатності: 12 місяця і більше
Киснепроникність: 129 Dk/t
Як часто міняти?: 14 днів
Вміст води: 38%
Назва продукту: Acuvue Oasys for Astigmatism
Extra Cylinder : від -0.75 до -2.75
Діоптрії: від -9.00 до +6.00
Матеріал лінз: Senofilcon A
Чи можна спати в лінзах?: Так
УФ-фільтр: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

98%
105 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі (4)

Є запитання стосовно продукту?
Єгор

Добрий день, скільки займає срок доставки у Львів?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня! Загалом в Україну доставка займає 7-21 робочий день після відправки.

Ольга Федорова

Добрый день, каков срок годности линз со дня их выпуска? Если линза упакована, какой срок она может храниться до начала ее использования от срока изготовления?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день! Обычно производитель указывает конечный срок годности, на который следует ориентироваться. дату изготовления указывают не всегда. Но обычно период времени между датой изготовления и конечным сроком годности состоит 5 лет (согласно информации на упаковках).

Мирослава

Доброго дня. Коли будуть у наявності лінзи?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня! На даний момент поки немає такої інформації (оскільки у виробника проблеми з поставками), проте очікуємо найближчим часом.

Юлія Іванова

Нам нужны двухнедельные линзы с диоптрией -5,0/-0,75*40.

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день! К сожалению, таких линз с заданными Вами параметрами линз сейчас нету в наличии - поступят через 1-2 неделю. Но Вы можете пока что оформить заказ, выбрав параметры (-5 - диоптрии, -0,75 - цилиндр, 40 - ось),и положить в корзину, затем перейти к заказу, заполнить данные для доставки и сохранить. Как только появятся линзы на складе - сразу же отправим.