Acuvue Oasys (6 шт.)

519 грн.
attributesPrimary

понеділок 26.2.

cleaner
blank

Вигідна упаковка:
Acuvue Oasys (12 шт.) - 989 грн. (Економія 49 грн.)

  Вигідна альтернатива
TopVue Premium (6 лінз) Ціна 490 грн. Заощаджуйте 29 грн. ПЕРЕГЛЯНУТИ
Вигідна альтернатива
Христина Кравець

Доброго дня. Замовила у вас лінзи. Пише 31 01 відправлено зі складу. Досі їх немає...ее підкажете коли їх чекати

info@alensa.ua

Доброго дня,

напишіть нам, будь ласка, номер Вашого замовлення на info@alensa.ua. Ми перевіримо статус замовлення та повідомимо Вам всю інформацію стосовно статусу Вашого замовлення.

Наташа

Скажіть, будь-ласка, я носила Air optix day and night з кривизною 8.6. Діаметром 13,8. Якщо брати ці лінзи, то можна 8,4 кривизну брати, чи вони мені не підійдуть?

info@alensa.ua

Доброго дня,

рекомендуємо Вам звернутись до Вашого лікаря офтальмолога з приводу зміни марки лінз, особиво у випадку, коли параметри відрізняються. Така зміна рекомендується тільки після консультації з лікарем, так як існує ризик того, що лінзи не підійдуть.

Таня

Добрий день, купила у вас лінзи і тільки вставляють ріже дуже око (нижня повіка) яка може бути причина????

info@alensa.ua

Добрий день,

дякуємо Вам за коментар, роглянемо причини чому може виникати така прикра ситуація:

  1. Якщо Ви використовуєте конкретно ці контактні лінзи (Acuvue Oasys) вперше, можливо вони Вам не підходять, завжди існує фактор ідивідуальної переносимості, саме тому лікарі часто зазначують у рецепті які саме лінзи підійдуть пацієнту (конкретна марка та назва лінз).
  2. Проблема може також заключатись в недостатньому очищенні лінз. Перевірте, щоб лінзи були добре очищені згідно всіх правил. Навіть якщо Ви поміщаєте лінзи на ніч у розчин, вони можуть залишитись недостатньо очищеними, на лінзі може залишитись певна кількість накопичення білків. Щоб цього не виникало, спробуйте додатково очистити лінзи вручну. Ідеальним способом очищення лінз являється спосіб, коли після видалення лінзи з ока її закапати розчином, а потім між пальцями (великим, вказівним) або кінчиком пальця в долоні круговими рухами злегка протерти з обох сторін.
  3. Перевірте, щоб лінза була вдягнена правильною стороною, іноді лінза може бути надягнена у вивернутому стані і це буде спричиняти дискомфорт.
  4. Якщо Ви вважаєте, що жоден з випадків не є Вашою ситуацією, а проблема заключається в конкретній лінзі (підозрюєте виробничий брак), Ви завжди можете звернутись у наш відділ підтримки клієнтів, де Вам зможуть забезпечити перевірку якості лінз у виробника на виробничий брак а також повідомлять всі умови такої функції. Для цього напишіть на електронну пошту info@alensa.ua.
Ирина

Я хочу приобрести линзы ACUVUE Oasys with HYDRACLEAR Plus двухнедельные. Цена 519 грн за 6 штук или за 8?

info@alensa.ua

Добрый день,

здесь указана цена 519 грн за упаковку 6 шт.

ДЕНИС

Здраствуйте скажите пожалуйста у меня близорукость и астигматизм,какие линзы посоветуйте

info@alensa.ua

Добрый день,

Вам нужны линзы для коррекции астигматизма. Весь ассортимент таких линз здесь: https://www.alensa.ua/…i-linzi.html Либо обратитесь к Вашему офтальмологу, чтобы он посоветовал конкретную марку линз.

ДЕНИС

Здраствуйте скажите пожалуйста у меня близорукость и астигматизм,какие линзы посоветуйте

info@alensa.ua

Добрый день,

Вам нужны линзы для коррекции астигматизма. Весь ассортимент таких линз здесь: https://www.alensa.ua/…i-linzi.html Либо обратитесь к Вашему офтальмологу, чтобы он посоветовал конкретную марку линз.

Олимпиада Малия

Приятная цена. Порадовал подарок и бесплатная доставка. Спасибо.

Анна Ш.

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста по поводу кривизны. Я ношу линзы Optima 8,7. Хочу поменять линзы из-за того, что постоянно красные глаза. Какую кривизну в Acuvue Oasys будет лучше взять?

info@alensa.ua

Добрый день,

рекомендуем взять линзы с кривизной 8,8 так как разница в пределах 0,2 считается не критической и обычно не ощутима на глазу. Но перед заказом рекомендуем проконсультир­оваться с Вашим врачем-офтальмологом.

Владислава Стовбыренко

Здравствуйте) хочу заказать линзы Acuvue Oasys для Астигматизма.Есть ли выгодные предложения сейчас на такие линзы?

info@alensa.ua

Добрый день,

к сожалению, акций на Acuvue Oasys for Astigmatism сейчас нет, только на обычные Acuvue Oasys.

Віктор

Потрібні контактні лінзи acuvue oasys та розчин до них. Можна отримати якусь хоч мінімальну знижка, якщо брати у вас одразу і лінзи і розчин?

info@alensa.ua

Доброго дня,

у нас на сайті ви можете придбати майже будь-які лінзи із розчином зі знижкою 50 грн. Дані лінзи можна придбати зі знижкою тут Acuvue Oasys (6 шт.) + розчин Gelone 360 ml.
Олександр

Ці контактні лінзи підходять для роботи за компьютером, ніякої сухості не відчував. Єдиний мінус на мою думку це те, що вони досить важко знімаються. Використовував з розчином та краплями.

Евгения

Хочу приобрести попробовать линзы Acuvue Oasys, но для меня всегда проблема "вставить" эти штучки в глаза, бывало по часу сидела "ковырялась". Муж у меня тоже носит линзы, без зеркала чик чик и вставил, а у меня целая операция Ы))) И очки носить не хочу, они любой женщине придают вид 30летней, но и с "вставлянием" линз как-то не сложилось у меня.)))

info@alensa.ua

Добрый день,

для того, чтобы сделать процесс надевания и снятия контактных линз проще и комфортнее, мы можем порекомендовать Вам обратить внимание на аксессуары для манипуляций с линзами. Например, поможет Вам легко снимать и надевать линзы, а пинцет для контактных линз поможет легко вынимать линзу с контейнера, чтобы не повердить ее.
Julia

а яка країна-виробник саме цих лінз?

info@alensa.ua

Доброго дня,

виробник контактних лінз Acuvue Oasys компанія Johnson & Johnson, виробництва котрої знаходиться у США та Ірландії. Тому країна-виробник лінз Acuvue США або Ірландія (лінзи різних параметрів можуть виготовлятись на різних виробництвах, деякі у США і деякі у Ірландії).

Катя

Искала где можно купить линзы acuvue oasys дешево, и в этом интеренет-магазине оказалась самая низкая цена. Доставка была немного дольше, чем ожидала, но зато цена классная и получила скидку 80 грн, да еще и подарок к этому всему.)) Так что осталась очень довольна, но доставку конечно хотелось бы немного побыстрее.

Яна

Добрий день! Користуюсь 14-ти денними контактними лінзами Acuvue Oasys with Hydraclear plus, BC 8.4 DIA 14.0. Планую спробувати місячні контактні лінзи. Які мені підійдуть, що можете рекомендувати? Дякую.

info@kontaktni-linzi.com.ua

Доброго дня. Можете спробувати нові TopVue Air (6 шт.), якісні лінзи за вигідну ціну, якщо вони Вам не підійдуть маємо гарантію повернення грошей. Або лінзи Surevue (6 шт.) і Soflens 38 (6 шт.) з такими самими ипараметрами як у Вас.

Петро

Доброго дня. ношу контактні лінзи Acuvue Advance від Johnsons і хотів би спробувати Acuvue Oasys. Вони мені підійдуть? Дякую за відповідь.

info@kontaktni-linzi.com.ua

Доброго дня. Acuvue Oasys виробляються з кривизною 8.4 або 8.8, а Acuvue Advance з кривизною 8.3 і 8.7. Перехід з 8.3 на 8.4 може бути успішний, але рекомендуємо перед зміною відвідати Вашого лікаря. Acuvue Oasys одні з високоякісних контактних лінз.

Іванна

Ношу ці лінзи вже 6 років і повністю ними задоволена. Кілька разів з лінзами заснула, але вранці було все гаразд. Ціна супер )

Дмитрий

Добрый день, подскажите, могу ли я с линзами Acuvue Oasys плавать?

info@kontaktni-linzi.com.ua

Здравствуйте, любой прямой контакт линз с водой может их вымыть с глаза. При ополаскивании головы нужно держать глаза закрытыми, а в бассейне использовать очки для плавания. Контакта линз с водой следует избегать.

Надежда

Добрый день, линзами Acuvue Oasys очень довольна. У меня несколько раз оперированы глаза и аллергия и эти линзы единственные, которые при ношении не чувствую. При необходимости увлажняю, но это минимально.

Поставте оцінку продукту:

Станьте першим, хто залишить відгук.

Вигідні упаковки:
820 AP-1 Acuvue Oasys (6 шт.) + розчин Gelone 360 ml Ціна: 677 грн Заощаджуйте: 52 грн Переглянути
821 AP-2 Acuvue Oasys (6 шт.) + розчин LAIM CARE 400 ml Ціна: 684 грн Заощаджуйте: 65 грн Переглянути

Контактні лінзи Acuvue Oasys

Контактні лінзи ACUVUE Oasys – двотижневі контактні лінзи, що випускаються компанією Johnson and Johnson, які призначені для вимогливих клієнтів.

Які продукти передували Acuvue Oasys?

ACUVUE Oasys були представлені як наступники перших на ринку силікон-гідрогелевих лінз Acuvue Advance, яким передували традиційні якісні і до цих пір дуже популярні Acuvue 2.

Нова технологія зволоження лінз і новий матеріал

Контактні лінзи Acuvue Oasys працюють з новою технологією зволоження HYDRACLEAR ® Plus4, яка зберігає лінзу вологою в максимально можливій мірі протягом усього дня, а також зменшує утворення білкових відкладень. Новий силікон-гідрогелевий матеріал Senofilcon A відрізняється винятковим коефіцієнтом пропускання кисню, що досягає значення 147 Dk/t у нової пари.

Якісні лінзи Oasys для вимогливих користувачів

Лінзи Acuvue Oasys добре підходять для чутливих і стомлених очей. Виробник рекомендує їх застосовувати і в режимі тривалого носіння протягом 7 днів і 6 ночей з наступною заміною новою парою (зняту пару вже не можна використовувати повторно). Однак про цей режим носіння необхідно попередньо порадитися з фахівцем (оптометристом або офтальмологом). Слід зауважити, що думки про цей режим використання контактних лінз різні і серед фахівців. Oasys – ідеальний вибір для користувачів , яких турбує відчуття сухості очей, і які проводять довгий час перед монітором або в приміщенні з кондиціонером.

Чому не слід переношувала контактні лінзи Acuvue Oasys

Кожен матеріал контактних лінз має інші властивості відносно утворення відкладень. Рекомендований час носіння однієї пари встановлюється виробником на підставі терміну служби матеріалу і визначення кількості утворених відкладень. Тому необхідно дотримуватися передбаченого часу носіння контактних лінз. Слідувати рекомендаціям знайомого, який переношує лінзи без яких би то не було (поки що!) ускладнень, означає ризик для здоров'я.
Особливості
Діоптрії: від -12.00 дo +8.00
Термін придатності: 24 місяця і більше
Як часто міняти?: 14 днів
Матеріал: Senofilcon A
Чи можна спати в лінзах?: Так
Вміст води: 38%
Проникність кисню: 147 Dk/t
Діаметр: 14.0
УФ-фільтр: Так
В упаковці: 6 шт.
Виробник: Johnson and Johnson
Кривизна: 8.4 і 8.8
NOVA POSTA uaposhta
Acuvue Oasys (6 шт.)

Acuvue Oasys (6 шт.)

Acuvue Oasys (6 шт.)

519 грн. Є в наявності на складі у Чехії > 1000 шт.