Будь ласка, зверніть увагу, що ми знаходимось не в Україні! Ми відправляємо замовлення з Чехії вчасно! Але оскільки більшість контрольних пунктів на західному кордоні закрито, можуть виникнути затримки всіх доставок з Євросоюзу, так як на відкритих контрольних пунктах виникають черги! Радимо замовляти заздалегідь!

Acuvue Oasys (1 шт.)

Інші упаковки:

Acuvue Oasys (6 шт.) 495 грн.
Acuvue Oasys (12 шт.) 945 грн.
Доставка безкоштовно для замовлень на суму понад 400 грн
Безкоштовні подарунки до замовлень на суму понад 1200 грн

Контактні лінзи Acuvue Oasys

Контактні лінзи ACUVUE Oasys – двотижневі контактні лінзи, що випускаються компанією Johnson and Johnson, які призначені для вимогливих клієнтів.

Які продукти передували Acuvue Oasys?

ACUVUE Oasys були представлені як наступники перших на ринку силікон-гідрогелевих лінз Acuvue Advance, яким передували традиційні якісні і до цих пір дуже популярні Acuvue 2.

Нова технологія зволоження лінз і новий матеріал

Контактні лінзи Acuvue Oasys працюють з новою технологією зволоження HYDRACLEAR ® Plus4, яка зберігає лінзу вологою в максимально можливій мірі протягом усього дня, а також зменшує утворення білкових відкладень. Новий силікон-гідрогелевий матеріал Senofilcon A відрізняється винятковим коефіцієнтом пропускання кисню, що досягає значення 147 Dk/t у нової пари.

Якісні лінзи Oasys для вимогливих користувачів

Лінзи Acuvue Oasys добре підходять для чутливих і стомлених очей. Виробник рекомендує їх застосовувати і в режимі тривалого носіння протягом 7 днів і 6 ночей з наступною заміною новою парою (зняту пару вже не можна використовувати повторно). Однак про цей режим носіння необхідно попередньо порадитися з фахівцем (оптометристом або офтальмологом). Слід зауважити, що думки про цей режим використання контактних лінз різні і серед фахівців. Oasys – ідеальний вибір для користувачів , яких турбує відчуття сухості очей, і які проводять довгий час перед монітором або в приміщенні з кондиціонером.

Чому не слід переношувала контактні лінзи Acuvue Oasys

Кожен матеріал контактних лінз має інші властивості відносно утворення відкладень. Рекомендований час носіння однієї пари встановлюється виробником на підставі терміну служби матеріалу і визначення кількості утворених відкладень. Тому необхідно дотримуватися передбаченого часу носіння контактних лінз. Слідувати рекомендаціям знайомого, який переношує лінзи без яких би то не було (поки що!) ускладнень, означає ризик для здоров'я.

Контактні лінзи ACUVUE Oasys можна придбати поштучно або в упаковках по 30 або 90 шт.

Характеристики
Виробник: Johnson and Johnson
BC: 8.80, 8.40
Діаметр: 14.00
Кількість лінз в упаковці: 1 лінза
Термін придатності: 12 місяця і більше
Як часто міняти?: 14 днів
Киснепроникність: 147 Dk/t
Вміст води: 38%
Назва продукту: Acuvue Oasys
Діоптрії: від -12.00 до +8.00
Матеріал лінз: Senofilcon A
Чи можна спати в лінзах?: Так
УФ-фільтр: Так

Відгуки (3)

100%
Поставте оцінку продукту
100%
100%

Користуюсь лінзами не так давно, першими були Air Optix plus HydraGlyde (кривизна 8,60, діаметр 14,20), на пробу взяла пару цих лінз (кривизна 8,80, діаметр 14,00) і залишилась абсолютно задоволеною! Через більшу кривизну ця лінза у мене легше "вивертається" коли я беру її одягати - якщо якось неправильно взяла її, але - ці лінзи не залишають сліди на очах після довгого дня, як це на жаль було у мене з Air Optix plus HydraGlyde з кривизною 8,60. Взагалі нема почуття сухості, "піску" в очах, зволожуючими краплями не користуюсь взагалі, тоді як з Air Optix користувалась постійно, але можливо відбулась якась адаптація очей до лінз. Дякую Alensa за можливість якісного зору!

100%

Отличные, мягкие беспроблемные линзы.

Оцінки немає

Двухнедельные линзы acuvue oasys как по мне, так лучшие из всех остальных. Комфортные очень даже на чувствительные глаза.

Коментарі (3)

Є запитання стосовно продукту?

Коментар:

Света

Пользовалась множеством линз разных производителей, так что мне есть с чем сравнивать. При дневном ношении дискомфорта не чувствуется, но на ночь не очень подошли. Biofinity мне в качестве ночных больше понравились все таки.

Коментар:

Anonymous

Заказывала Acuvue Oasys двухнедельные на +7.50. Не смотря на такие большие диоптрии, линзы просто отличные. видно все четко, теперь буду заказывать целую упаковку.

Коментар:

Владимир

Двухнедельные линзы acuvue oasys как по мне, так лучшие из всех остальных. Комфортные очень даже на чувствительные глаза.

NOVA POSTA Meest Express