Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Acuvue 2 (6 шт.)

630 грн. 599 грн.
98% рекомендують
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? четвер 1.12. Виберіть параметри
Додати до замовлення 352 грн.
Додати розчин:
Додати розчин:
Розчин ReNu MultiPlus 360 ml
352 грн.
НоваПошта - (доставка до відділення) (7-15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
630 грн. 599 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 279 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Контактні лінзи Acuvue 2

Acuvue 2 - двотижневі контактні лінзи лідера ринку, компанії Johnson and Johnson. Незважаючи на те, що компанія представила вже два наступних продукту з серії двотижневих лінз ACUVUE ® (Acuvue Advance Plus і Acuvue Oasys, обидва з силікон-гідрогелевого матеріалу), Acuvue 2 користується великим попитом у користувачів.

Перевірена якість

Існує дві причини великої популярності Acuvue 2 серед користувачів. Першою з них є той факт, що це надзвичайно вдалий продукт, в якому поєднуються приємний м'який матеріал, тонкість країв і чудові оптичні властивості. Другою причиною є те, що багато носіїв Acuvue 2, які за рекомендацією виробника спробували перейти на Acuvue Advance Plus, не відзначили будь-якого підвищення якості користування - якраз навпаки. Ряд користувачів, таким чином, повернулися до перевіреної марки Acuvue 2, відмовившись від подальших спроб застосування Acuvue Oasys.

Acuvue 2 злегка забарвлені для полегшення розпізнавання в розчині і мають індикатор інверсії, завдяки якому при огляді лінзи в профіль можна відразу визначити, чи знаходиться вона перед одяганням в необхідному положенні.

Контактні лінзи Acuvue 2 були схвалені для денного і тривалого носіння. Щоб залишати їх на ніч потрібен спеціальний догляд - це підходить не для кожного користувача і припустиме лише за дозволом офтальмолога. При тривалому носінні лінзи залишаються на очах максимум шість ночей і сім днів, після цього їх слід викинути, а очі на одну ніч залишити без лінз. Тривале носіння контактних лінз ніколи активно не рекомендувалося компанією Johnson and Johnson у зв'язку з підвищеним ризиком для здоров'я очей (незалежно від типу лінз).

Характеристики - Acuvue 2 (6 шт.)

Виробник: Johnson and Johnson
BC: 8.70, 8.30
Діаметр: 14.00
Кількість лінз в упаковці: 6 лінз
Термін придатності: 12 місяця і більше
Як часто міняти?: 14 днів
Киснепроникність: 33 Dk/t
Вміст води: 58%
Назва продукту: Acuvue 2
Матеріал лінз: Etafilcon A
Діоптрії: від -12.00 до +8.00
Чи можна спати в лінзах?: Ні
УФ-фільтр: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

98%
242 наших клієнтів рекомендують цей продукт

Коментарі (6)

Є запитання стосовно продукту?
Геннадий Спичак

Очень хорошие линзы. А когда будут в наличии?

Відповідь: info@alensa.ua

Дякуємо за Ваше звернення!

На жаль, через проблеми з доставкою товарів з нашого складу в Чехії до України, тимчасово неможливо оформити замовлення на будь-які лінзи. Наш логістичний відділ і перевізники працюють над вирішенням цієї проблеми, і коли буде можливість доставки в Україну - ми повідомимо на сайті і в соцмережах. Якщо у Вас залишились будь-які інші питання, Ви також можете написати нам на info@alensa.ua .

Юлия Новак

доброго дня! коли буде у наявності??

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня! На жаль, передбачити наперед неможливо через обмеження виробництва. Також через проблеми з доставкою товарів з нашого складу в Чехії до України, тимчасово неможливо замовити будь-які контактні лінзи. Наш логістичний відділ і перевізники працюють над вирішенням цієї проблеми, і коли буде можливість доставки в Україну - ми повідомимо на сайті і в соцмережах.

Марина

Який термін придатності лінз Acuvue 2 (6 шт.) -4,25 ?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

дані лінзи надсилаються з терміном придатності мінімум 24 місяців. Точну дату зможемо повідомити, якщо при оформленні замовлення залишите примітку повідомити точний термін придатності.

Светлана Чуйко

Здравствуйте. Подскажите: если сравнивать эти линзы по проницаемости кислорода с Акувью Оазис- в них она почти в 5 раз меньше?

Відповідь: info@alensa.ua

Здравствуйте, проницаемость кислорода у Acuvue 2 - 33 Dk/t, а у Acuvue Oasys - 147 Dk/t, тоесть у вторых линз она гораздо выше и глаза на протяжении "дышат". Однако, Acuvue 2 содержат значительно больше воды.

Світлана Курєші

Підкажіть, будь-ласка, якщо кривизна 8.9, чи коміортні будуть ці лінзи?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

кривизна 8.7 має підійти, але завжди радимо проконсультуватись з Вашим лікарем-офтальмологом з приводу цього питання, особливо у випадках, коли параметри лінз відрізняються.

Наталья

Будьте добры, подскажите из какого материала данные линзы? Силикон-гидрогель?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

материал данных линз - силикон-гидрогель.