Шановні клієнти! Ми зробили знижки на всі товари! Щодо доставки, то "Нова Пошта" намагається доставити всі посилки вчасно, але будьте готові до можливих затримок. Інформуємо, що Українці, що перебувають за кордоном, можуть продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує у більшості країн Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Acuvue 2 (6 шт.)

630 грн. 599 грн.
98% рекомендують
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? понеділок 3.4. Виберіть параметри
Додати до замовлення 336 грн.
Додати розчин:
Додати розчин:
Розчин ReNu MultiPlus 360 ml
336 грн.
НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
630 грн. 599 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 279 грн. для замовлень понад 1 800 грн.

Контактні лінзи Acuvue 2

Acuvue 2 - двотижневі контактні лінзи лідера ринку, компанії Johnson and Johnson. Незважаючи на те, що компанія представила вже два наступних продукту з серії двотижневих лінз ACUVUE ® (Acuvue Advance Plus і Acuvue Oasys, обидва з силікон-гідрогелевого матеріалу), Acuvue 2 користується великим попитом у користувачів.

Перевірена якість

Існує дві причини великої популярності Acuvue 2 серед користувачів. Першою з них є той факт, що це надзвичайно вдалий продукт, в якому поєднуються приємний м'який матеріал, тонкість країв і чудові оптичні властивості. Другою причиною є те, що багато носіїв Acuvue 2, які за рекомендацією виробника спробували перейти на Acuvue Advance Plus, не відзначили будь-якого підвищення якості користування - якраз навпаки. Ряд користувачів, таким чином, повернулися до перевіреної марки Acuvue 2, відмовившись від подальших спроб застосування Acuvue Oasys.

Acuvue 2 злегка забарвлені для полегшення розпізнавання в розчині і мають індикатор інверсії, завдяки якому при огляді лінзи в профіль можна відразу визначити, чи знаходиться вона перед одяганням в необхідному положенні.

Контактні лінзи Acuvue 2 були схвалені для денного і тривалого носіння. Щоб залишати їх на ніч потрібен спеціальний догляд - це підходить не для кожного користувача і припустиме лише за дозволом офтальмолога. При тривалому носінні лінзи залишаються на очах максимум шість ночей і сім днів, після цього їх слід викинути, а очі на одну ніч залишити без лінз. Тривале носіння контактних лінз ніколи активно не рекомендувалося компанією Johnson and Johnson у зв'язку з підвищеним ризиком для здоров'я очей (незалежно від типу лінз).

Характеристики - Acuvue 2 (6 шт.)

Виробник: Johnson and Johnson
BC: 8.70, 8.30
Діаметр: 14.00
Кількість лінз в упаковці: 6 лінз
Термін придатності: 12 місяця і більше
Як часто міняти?: 14 днів
Киснепроникність: 33 Dk/t
Вміст води: 58%
Назва продукту: Acuvue 2
Матеріал лінз: Etafilcon A
Діоптрії: від -12.00 до +8.00
Чи можна спати в лінзах?: Ні
УФ-фільтр: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

98%
270 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі (6)

Є запитання стосовно продукту?
Геннадий Спичак

Очень хорошие линзы. А когда будут в наличии?

Відповідь: info@alensa.ua

Дякуємо за Ваше звернення!

На жаль, через проблеми з доставкою товарів з нашого складу в Чехії до України, тимчасово неможливо оформити замовлення на будь-які лінзи. Наш логістичний відділ і перевізники працюють над вирішенням цієї проблеми, і коли буде можливість доставки в Україну - ми повідомимо на сайті і в соцмережах. Якщо у Вас залишились будь-які інші питання, Ви також можете написати нам на info@alensa.ua .

Юлия Новак

доброго дня! коли буде у наявності??

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня! На жаль, передбачити наперед неможливо через обмеження виробництва. Також через проблеми з доставкою товарів з нашого складу в Чехії до України, тимчасово неможливо замовити будь-які контактні лінзи. Наш логістичний відділ і перевізники працюють над вирішенням цієї проблеми, і коли буде можливість доставки в Україну - ми повідомимо на сайті і в соцмережах.

Марина

Який термін придатності лінз Acuvue 2 (6 шт.) -4,25 ?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

дані лінзи надсилаються з терміном придатності мінімум 24 місяців. Точну дату зможемо повідомити, якщо при оформленні замовлення залишите примітку повідомити точний термін придатності.

Светлана Чуйко

Здравствуйте. Подскажите: если сравнивать эти линзы по проницаемости кислорода с Акувью Оазис- в них она почти в 5 раз меньше?

Відповідь: info@alensa.ua

Здравствуйте, проницаемость кислорода у Acuvue 2 - 33 Dk/t, а у Acuvue Oasys - 147 Dk/t, тоесть у вторых линз она гораздо выше и глаза на протяжении "дышат". Однако, Acuvue 2 содержат значительно больше воды.

Світлана Курєші

Підкажіть, будь-ласка, якщо кривизна 8.9, чи коміортні будуть ці лінзи?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

кривизна 8.7 має підійти, але завжди радимо проконсультуватись з Вашим лікарем-офтальмологом з приводу цього питання, особливо у випадках, коли параметри лінз відрізняються.

Наталья

Будьте добры, подскажите из какого материала данные линзы? Силикон-гидрогель?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

материал данных линз - силикон-гидрогель.